Навчальний процес

У школі створена система організації навчально-виховного процесу:

• Початкова школа – школа розвитку
  • Середня школа – школа індивідуального вибору
  • Старша школа – профільне навчання, яке передбачає розвиток учнів у таких напрямках: філологічний, фізико-математичний, спортивний та ін.

Школа дає рівні можливості для навчання всіх дітей, які можуть за бажанням брати той чи іншій профіль, розв’язувати свої нахили та здібності.

Організовано індивідуальне навчання для дітей, які за станом здоров’я не можуть відвідувати школу.

У методичній роботі школи пріоритетними залишаються творчий пошук, дослідницька діяльність, спрямована на розвиток особистості учня.

Педагогічними працівниками розроблено ряд посібників, методичних рекомендацій.

Шкільна бібліотека є інформаційно-методичним центром школи, складається з читальної зали, закритого фонду та книгосховища. Велике значення в роботі бібліотеки належить популяризації книги та залученню учнів до читання.